شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال 1384 به منظور تولید و توزیع آب آشامیدنی در بسته بندی های مختلف با نام تجاری سورپرایز آغاز گردید.

هدف اصلی این شرکت برای ورود به بازار آب های بسته بندی ، ترویج بسته بندی 19 لیتری (5 گالن آمریکایی) با ارائه سرویس تحویل درب منازل و ادارات بوده است.

سرویس تحویل درب منازل و ادارات ( HOD : Home and Office Delivery) خدمتی است که سالها در کشورهای توسعه یافته متداول است و دسترسی مشتریان را به آب آشامیدنی بسته بندی جهت مصارف پخت و پز ، چای ، قهوه و نوشیدن آب ، تسهیل نموده است.

گالن 19 لیتری در گردش (  5Gallon Refillable  )  بسته بندی است که بعلت در گردش بودن ظرف آن علاوه بر حذف زباله ، استفاده از آب را برای مشتریان با هزینه کمتری فراهم می سازد.

امروز در میهن عزیز ما ایران آب آشامیدنی سورپرایز تنها برندی است که این بسته بندی را ارائه می کند و از این جهت منحصر به فرد می باشد.

کارخانه سورپرایز در منطقه کردان کرج در استان البرز واقع شده است . این منطقه از قدیم به منطقه ای پر آب از جهت کمیت و آبی خوشگوار از جهت کیفیت مشهور بوده است.

شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال 1387 با توجه به تقاضای بازار و از آنجایی که بسته بندی های 0/5 لیتری و 1/5 لیتری نوع متداولی در کشور ما به حساب می رفت ، دو خط تولید آب آشامیدنی در بطری های 0/5 لیتری و 1/5 لیتری را نیز راه اندازی نمود.

در سال ۱۳۹۶ بسته بندی های ۱۹ لیتری یکبارمصرف ، ۱۰ لیتری یکبارمصرف و ۵ لیتری نیز در سبد کالاهای محصولات سورپرایز قرار گرفت .

 

در حال حاضر شرکت سورپرایز افتخار دارد با اشتغال حدود ۵۰۰ نفر در حوزه تولید و پخش، یکی از واحد های تولیدی موفق در استان البرز باشد.

 

 

افتخارات و گواهی نامه ها