شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال 1384 به منظور تولید و توزیع آب آشامیدنی در بسته بندی های مختلف با نام تجاری سورپرایز تأسیس گردید.

هدف اصلی این شرکت برای ورود به بازار آب های بسته بندی ، ترویج بسته بندی 19 لیتری (5 گالن آمریکایی) با ارائه سرویس تحویل درب منازل و ادارات بوده است.

سرویس تحویل درب منازل و ادارات ( HOD : Home and Office Delivery) خدمتی است که سالها در کشورهای توسعه یافته متداول است و دسترسی مشتریان را به آب آشامیدنی بسته بندی جهت مصارف پخت و پز ، چای ، قهوه و نوشیدن آب ، تسهیل نموده است.

گالن 19 لیتری در گردش (  5Gallon Refillable  )  بسته بندی است که بعلت در گردش بودن ظرف آن علاوه بر حذف زباله ، استفاده از آب را برای مشتریان با هزینه کمتری فراهم می سازد.

امروز در کشور ایران آب آشامیدنی سورپرایز تنها برندی است که این بسته بندی را ارائه می کند و از این جهت منحصر به فرد می باشد.

کارخانه سورپرایز در منطقه کردان کرج در استان البرز واقع شده است . این منطقه از قدیم به منطقه ای پر آب از جهت کمیت و آبی خوشگوار از جهت کیفیت مشهور بوده است.

شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال 1387 با توجه به تقاضای بازار و از آنجایی که بسته بندی های 0/5 لیتری و 1/5 لیتری نوع متداولی در کشور ما به حساب می رفت ، دو خط تولید آب آشامیدنی در بطری های 0/5 لیتری و 1/5 لیتری را نیز راه اندازی نمود.

 

در حال حاضر شرکت سورپرایز افتخار دارد با اشتغال حدود 300 نفر در حوزه تولید و پخش توانسته است یکی از واحد های تولیدی موفق در استان البرز باشد.